דלג לתוכן דלג לפוטר

מייצרים עסקאות
לעסקים

מייצרים עסקאות לעסקים

בטרגטה אנו מבינים שהתחרות בעידן הדיגיטלי מביאה איתה אתגרים לייצר לקוחות חדשים וכדי להגיע לקהל היעד הנכון ולסגור עסקאות צריך לחשוב מחוץ לקופסא, לחדש, להתמקד, להבין את הזירה והמתחרים, להבין את הלקוח ולבלוט מעל כולם. זאת הדרך להגדיל מכירות.

בטרגטה אנו מבינים שהתחרות בעידן הדיגיטלי מביאה איתה אתגרים לייצר לקוחות חדשים וכדי להגיע לקהל היעד הנכון ולסגור עסקאות צריך לחשוב מחוץ לקופסא, לחדש, להתמקד, להבין את הזירה והמתחרים, להבין את הלקוח ולבלוט מעל כולם. זאת הדרך להגדיל מכירות

הנכון ולסגור עסקאות צריך לחשוב מחוץ לקופסא, לחדש, להיות ממוקדים, להבין את הזירה והמתחרים, להבין את הלקוח ולבלוט מעל כולם. זאת הדרך להגדיל מכירות.

האסטרטגיה שלנו

האסטרטגיה שלנו

אנו מייצרים עבור הפרטנרים העיסקיים שלנו לקוחות חדשים וקהלים חדשים ורלוונטיים שעד עכשיו לא נחשפו לעסק. טרגטה מתאימה לכם אסטרטגיה אישית ובזמן קצר אנו הופכים למנוע השיווקי שלכם תוך הבנת המוצר וקהל היעד ותרגום לקוחות לרווחים בפועל. 

 

לפרטנרים העסקיים שלנו יש חזון לפרוץ ולחשוב בגדול, winners שיודעים שיש להם את המוצר או השירות הנכון אבל צריכים עזרה לספר על כך לעולם, כאלה שרוצים לראות את הגידול באחוזי המכירות שלהם ומהר.

אנו מייצרים עבור הפרטנרים העסקיים שלנו לקוחות וקהלים חדשים ורלוונטיים שעד עכשיו לא נחשפו לעסק. טרגטה מתאימה לכם אסטרטגיה אישית ובזמן קצר אנו הופכים למנוע השיווקי שלכם תוך הבנת המוצר וקהל היעד ותרגום לקוחות לרווחים בפועל. 

 

לפרטנרים העסקיים שלנו יש חזון לפרוץ ולחשוב בגדול, winners שיודעים שיש להם את המוצר או השירות הנכון אבל צריכים עזרה לספר על כך לעולם, כאלה שרוצים לראות את הגידול באחוזי המכירות שלהם ומהר.

השירות שלנו

אפקט ה TARGETA

שיווק ומומחי מכירות

הצוות שלנו מתמחה בהבנת שוק, טרנדים ואסטרטגיות מכירה נכונות שיוצרות תנופה לעסקים.

שיווק ומומחי מכירות

צוות טרגטה מתמחה בהבנת שוק, טרנדים ואסטרטגיות מכירה נכונות שיוצרות תנופה לעסקים. אנו נהפוך את העסק שלכם למוביל בתחומו וברחבי הרשת מול המתחרים. נלמד במהירות את הפעילות ונבנה אסטרטגיה שיווקית custom made שתייצר מודעות וערך מוסף לשירות/מוצר שהעסק מציע.

הכוונה לקהל יעד
אופטימלי

אנחנו מזהים עבורכם קהלי יעד חדשים וחושפים את העסק ללקוחות שהכי רלוונטיים עבורו.

הכוונה לקהל יעד האופטימלי

אנחנו מזהים עבורכם קהלי יעד חדשים וחושפים את העסק ללקוחות שהכי רלוונטיים עבורו וממירים את קהל היעד לעסקאות על ידי ניהול תהליך מכירה נכון ואיכותי ובניית מערכת יחסים עד לסגירת העסקה עם הלקוח של העסק.

אנחנו סוגרים עסקאות
ומגדילים מכירות

חוסכים לכם זמן יקר ומגדילים לעסק את אחוזי המכירות – טרגטה מעבירים לכם טראפיק מטורף.

אנחנו סוגרים עסקאות ומגדילים מכירות

חוסכים לכם זמן יקר ומגדילים לעסק את אחוזי המכירות – טרגטה מעבירים לכם טראפיק מטורף רק של עסקאות בשלות וסגורות ולקוחות שמוכנים לקבל מהעסק את השירות או המוצר. ולעסק נשאר לתת שירות מעולה ולהוציא את הלקוחות מרוצים.

שלם רק עבור
עסקאות מוצלחות

מודל עסקי שנותן אוויר – אנחנו כל כך בטוחים בהצלחת המודל שלנו.

שלם רק עבור עסקאות מוצלחות

מודל עסקי שנותן אוויר – אנחנו כל כך בטוחים בהצלחת המודל שלנו כך שהתשלום עבור השירות של טרגטה יעשה רק על העסקאות שנסגרו בפועל!

תוצאות מובטחות!

הסיפור שלנו

טרגטה היא חברה לשיווק עסקים עם נבחרת מומחים שעושים דברים אחרת…

המודל שלנו מייצר לעסקים טראפיק עצום של מאות ואלפי לקוחות מרוצים וצמיחה מידי חודש שמביאה לשיאי מכירות חדשים.

התחלנו את הדרך עם פרטנרים עסקיים בענף הרכב וככל שגדלנו והתרומה שלנו לעסקים צמחה, התרחבנו לענפים נוספים. טרגטה מתפקדת כזרוע שיווקית שמייצרת חיבורים והתאמות בתחומים שונים בין לקוחות שמחפשים שירות לבין עסקים שיפתרו עבורם את הבעיה באופן הכי משתלם, מהיר ומדוייק ובמיקום גיאוגרפי נוח.

 

 

בעזרת כלים מתקדמים ומיטב המומחים נעזור לכם להבין מה הלקוחות שלכם צריכים, כיצד לעמוד בסטנדרטים גבוהים ולהציע שירות איכותי, אמינות, מקצועיות, שירותיות ומחירים אטרקטיבים.

במה אנחנו מאמינים?

החזון שלנו הוא לגשר על פערי המחירים הגבוהים בכל תחום ולבנות חיבורים עסקיים מוצלחים בהם שני הצדדים יוצאים נשכרים ושבעי רצון – העסקים מגדילים את תנועת הלקוחות והמכירות שלהם והלקוחות מקבלים שירות וליווי בסטנדט גבוה ויוצאים מבית העסק מרוצים.

הפעילות שלנו מביאה עסקים לקדמת הבמה בענף בו הם פועלים, כך שמלבד צמיחה במכירות וגידול בלקוחות טרגטה מייצרת עבור העסק מוניטין חיובי בדבר איכות ותודעת השירות שניתן להם ברחבי הרשת ומחוצה לה. קהל הלקוחות המרוצים שקיבלו בדיוק את מה שחיפשו בדרך הטובה ביותר, הופכים לשגרירים וממליצים של בית העסק וללקוחות חוזרים.

הלקוחות שלנו

אנחנו מבינים שכל עסק דורש אסטרטגיה ומומחיות שונה, לכן, לקוחותינו הם בעיקר עסקים שרצו לעשות קפיצת מדרגה בצמיחתם ובנוכחות הדיגיטלית שלהם ולהגדיל מכירות במהירות.

בין לקוחותינו ניתן למצוא: 

עסקים קטנים ובינוניים ונותני שירות שמחפשים שדרוג ומקור ליצירת עסקאות וטרפיק לעסק שלהם.

עסקים שמחפשים גורם שיטפל עבורם בכל מסע הלקוח וישאיר להם לעשות את העבודה, לספק את השירות או את המוצר בדרך הטובה ביותר.

עסקים עם תקציב פרסום מינימלי או מוגבל שמעוניינים במודל תמחור שהבסיס שלו הוא תשלום עבור עסקאות שמגיעות אליהם בפועל.

עסקים שמעדיפים מודל תמחור מותאם לאחוז מהמכירות / עמלה מעסקאות שמגיעות כתוצאה מהשירות המסופק להם.

עסקים בתחילת דרכם שמבקשים לבחון את השווקים בהם הם פעילים בתקציבים מוגבלים.

כתובתנו: תובל 40

רמת גן 52522

office@targeta.com